Halı Yıkama, Koltuk Yıkama Firmaları

http://krcyazilim.net/ web sitesini ve KrcPos Android uygulamayı kullanan, bu sözleşmede yazan koşulları kabul etmiş sayılır.

1. İptal ve İade Şartları

KrcPos Android uygulama 15 gün ücretsiz deneme sunduğundan satın alma işleminden sonra kesinlikle iptal veya alınan ücret iade edilemez.

Deneme sürecinde Kerim Kurucu adına abonel sms paketinde mesaj göndermek ücretsizdir. Ancak bu mesajlardan doğacak şikayet ve itiriazlardan mesajı gönderen firma sorumludur.

2. Gizlilik

Programı kullandığınız takdirde, verilerinizin işlenmesinin Gizlilik Politikası'na uygun olarak gerçekleştiğini kabul edersiniz. Verileriniz kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

3. Telif Hakları

Bu internet sitesindeki ve Android uygulamada yer alan metinler ve kullanılan yazılım dahil, tüm içeriğin sahibi bu internet sitesi olup, tüm hakları saklıdır. Yazılı izin olmaksızın site içeriğinin çoğaltılması veya kopyalanması kesinlikle yasaktır.

4. Genel Hükümler

Bu site tarafından sunulan gizlilik politikası ve kullanım koşulları herhangi bir hukuki garanti sunmamakta olup, herhangi bir hukuki koruma sağlamamaktadır. Bu site tarafından sunulan gizlilik politikası ve kullanım koşulları sebebiyle, uğradığınız veya uğrayabileceğiniz zararlardan dolayı bu sitenin doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Programı kullanan firmalar müşterilerini kimlikbilgileri ve banka kart, hesap bilgileri alamaz.

5. Sorumluluğun Sınırlandırılması

Bu internet sitesinin ve Android uygulamanın kullanımından doğan zararlara ilişkin sorumluluğumuz, kast ve ağır ihmal ile sınırlıdır. Sözleşmenin ihlalinden doğan zararlarda, talep edilebilecek toplam tazminat, öngörülebilir hasarlar ile sınırlıdır. Yukarıda bahsedilen sorumluluk sınırlamaları aynı zamanda insan hayatına, bedeni yaralanmaya veya bir kişinin sağlığına gelebilecek zararlar durumunda geçerli değildir. Hukuken mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, gecikme, ifa etmeme veya temerrütten dolayı, herhangi bir tazminat yükümlülüğümüz doğmayacaktır.

İşbu Sözleşme'nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde, Türkiye Cumhuriyeti yasaları uygulanır; Antalya Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

KrcYazılım

İhtiyaçlarınıza uygun çözümler sunarak iş ve işlemleriniz kolaylaştırıyor daha hızlı kolay işlemler yapmanızı sağlıyoruz.

Bize Ulaşın

Bayındır Mahallesi Muratpaşa Antalya

+90 506 357 94 98

+90 537 867 94 98

krcyazilimnet@gmail.com

© Krc Yazılım Tüm Hakları Saklıdır. gizlilik plitikası