KrcYazılım

Krc Takip
İlaçlama Hizmeti Sipariş Takip Programı

İALÇLAMA SİPARİŞ KAYDI

1-İlaçlama Sipariş Kaydet tuşuna dokunduğunuzda açılan sayfada siparişi kaydettiğinizde kaydedilen telefon numarası sistemde kayıtlı ise kaydetmez şayet kaydı yok ise müşteri listenize ekler.

İlaçlama Sipariş Kaydet tuşunuzda açılan sayfada bilgileri doldurup KAYDET dediğinizde sipariş kaydedilir ve Beklemede siparişler sayfasında listelenir.

Telefon numarasını yazdığınızda otomatik olarak yazdığınız telefonu müşteri listenizden kontrol eder. Kayıtlı müşteri ise Kayıtlı müşteri uyarısını verir ve müşteri bilgileri otomatik gelir.

Adı yanında bulunan isimden aramayı aktif hale getirdiğinizde (3 harfe ulaştığında ) her harf yazmanızda arama yapar bulunan müşteriler hemen altında listelenir. Listeden seçtiğiniz müşteri bilgileri otomatik getirilir ve KAYDET diyerek siparişi kaydetmiş olursunuz.

Müşteri kayıtlı değilse siparişi kayıt ettiğinizde müşteri de listenize eklenir.

İLAÇLAMA SİPARİŞ TAKİP

Beklemede , Yıkanacak ve Biten siparişler şeklinde listelenir. Ayrıca Günlük altında istediğiniz tarih deki siparişleri listeleme imkanı vardır.

Listeye dokunduğunuzda sipariş detayı açılır.

LİSTE tuşuna dokunduğunuzda sipariş listesi sayfasını açar.

Sipariş Durum: Siparişin durumu gösterir. Dokunduğunuzda siparişin durumunu değiştirmek için sipariş durum listesini gösterir. Değiştirmek istediğiniz durumu seçip KAYDET tuşuna bastığınızda sipariş durumu değişir.

Telefona dokunduğunuzda arama yapar. Müşteri ismine dokunduğunuzda müşteri telefonunu hafızaya kopyalar müşteri panelinde Müşteri ara sayfasına girdiğinizde arama yapmanız için telefon numarasını otomatik getirir. Konum dokunduğunuzda müşteri adresini konumda gösterir.

Personel Seçiniz tıkladığınızda görevli ekle sayfasından eklediğiniz isimler listelenir. Listeden ekle tuşuna basarak isim getirilmiş olur. Yaptığımız tüm değişikliklerin kaydolması için mutlaka KAYDET tuşuna basmanız ve kayıt başarıl uyarısını almanız gerekmektedir.

ÜRÜN HİZMET EKLEME

Eklenecek Ürün/Hizmet listesine dokunduğunuzda eklediğiniz ürünler listelenir. Eklemek istediğiniz ürüne ekle tuşuna bastığınızda ürün kaydetme paneli açılır.Listeden ürün ekleye dokunarak ekleme işlemi yapılır.

ekleme işlemi tamamlanır ve eklenen ürün ve istatistik bilgileri listelenir.

Hatalı ürün eklediğinizde eklenen ürüne dokunarak onayladığınızda silme işlemi gerçekleşir.

TAHSİLAT İŞLEMİ

Tahsilat paneli tuşuna dokunduğunuzda kasa seçip tutar girip Tahsilat Kaydet tuşuna dokunduğunuzda tahsilat kaydedilir ve panel içinde listelenir.

Hatalı tahsilat eklediğinizde eklenen tahsilata dokunarak onayladığınızda silme işlemi gerçekleşir.

MANUEL SMS VE WHATSAPP MESAJ GÖNDERME

SMS VE WHATSAPP MESAJ PANELİ dokunduğunuzda mesaj paneli açılır. M isimli tuşlara dokunarak hazır mesaj metinlerini getirebilirsiniz. Mesaj üzerinde istediğinizde değişiklik yapabilirsiniz. Sms Gönder tuşuna basarak manüel sms gönderme işlemi yapılmış olur. Aynı metni WhatsApp tuşuna dokunarak mesajı WhatsApp den göndere bilirsiniz.

Aynı metni Personel eklendiğinde personelde gönderme imkanı vardır.

KrcYazılım

İhtiyaçlarınıza uygun çözümler sunarak iş ve işlemleriniz kolaylaştırıyor daha hızlı kolay işlemler yapmanızı sağlıyoruz.

Bize Ulaşın

Bayındır Mahallesi Muratpaşa Antalya

+90 506 357 94 98

+90 537 867 94 98

krcyazilimnet@gmail.com

© Krc Yazılım Tüm Hakları Saklıdır.